Über uns

“Der Geschmack ihrer Produkte liegt in unserem Lager”
Necmi’s Catering

Firmamız 1996 yılında Almanya Pocking/Passauda kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda restaurant ve imbiss işlerinde faaliyet gösteren firmamız müşterilerinden görmüş olduğu ilgi ve memnuniyet sayesinde hizmet vermiş olduğu bölgelerin sayısını kısa sürede arttırarak büyük başarı elde etmiştir. Necmi’s Catering Almanya’nın Moosburg şehrinde devam eden faaliyetlerine devam ederken birçok etkinliklere toplu yemek hizmeti vermiş ve hizmetlerine restaurantlara hazır döner, soslar ve gerekli restaurant ürünleri dağıtımı eklemiştir. Gün geçtikçe hizmet çeşitliliğini arttırarak gastronomi alanında çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız döner ocakları, döner kesme bıçakları, tavuk pişirme ocakları, pizza fırınları, tost makineleri, endüstriyel mutfak ürünlerinde yardımcı ekipmanlar ve yedek parça satışını gerçekleştirmektedir. Güçlü kadromuz ve deneyimli personellerimiz ile şuanda Avrupa’nın bir çok ülkesine ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.  Necmi’s Catering yılların vermiş olduğu tecrübe ve parlak geçmişi ile satış yaptığı kaliteli ürünleri sayesinde sektöründe en çok aranan firmalar arasında olmayı başarmıştır.

Ihr Lösungspartner
  • Kundenzufriedenheit
  • Erfahren in der Branche
  • 7×24 Kontakt
  • Zuverlässiger Service
  • Starke Truppe
  • Transparenz
Unsere Mission

Um die Zufriedenheit unserer Kunden auf höchstem Niveau zu gewährleisten, ohne die Qualität der von uns angebotenen Produkte und Dienstleistungen zu beeinträchtigen.

Unsere Vision

Der Beste im Servicebereich der Branche zu sein und sich mit Qualität zu identifizieren, indem wir die Anzahl unserer Kunden über unsere Ziele hinaus steigern.

Whatsapp
Necmi's Catering
Necmi's Catering
Hallo
Wie können wir Ihnen helfen?